Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Samochód nie chce odpalić? Pomoże straż miejska

Jeżeli akumulator w twoim samochodzie nie chce odpalić, zadzwoń do Straży Miejskiej pod numer 986. Funkcjonariusze pomogą uruchomić auto.

Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixabay.com © pixabay.com

Strażnicy od kilku już lat prowadzą „Akcję akumulator”, skierowaną do kierowców, którym pojazd odmówił posłuszeństwa. Takie sytuacje zdarzają się zwłaszcza zimą. Niskie temperatury powodują spadek wydajności akumulatorów. A nie zawsze mamy sprzęt do jego uruchomienia.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej wyposażeni są w tzw. „akumulator rozruchowy”, który pomoże dobrać konkretną „moc” do danego samochodu i uruchomić rozładowany akumulator.

Akcja prowadzona jest przez cały rok, nie tylko w okresie zimowym. Każdy, kto ma problem z akumulatorem, może w godzinach od 7.15 do 21.15 zadzwonić pod numer dyżurny 986, by szybko otrzymać bezpłatną pomoc.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

PeweX
PeweX26 grudnia 2017 o 17:32
Dobry akumulator, dobra kosmetyka i pomoc SM niepotrzebna ;) sam od 6 lat mam polskiego jenoxa i te zasady pozwalają mi przetrwać nawet największe mrozy
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.