Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Z zazdrości podpalił dziewczynie auto

27-letni mieszkaniec gminy Chojnów na wieść, że jego była dziewczyna, bez niego jedzie z koleżanką na imprezę, ze złości postanowił podpalić jej samochód. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne © Policja

27-latek, dowiedział się, że jego była kobieta jedzie na imprezę z koleżanką i postanowił, że pojedzie z nimi. Dziewczyny nie chciały, aby mężczyzna im towarzyszył. Kiedy chłopak usłyszał słowa sprzeciwu, zareagował impulsywnie. Zaczął grozić jednej z nich pozbawieniem życia oraz wyzywał ją słowami wulgarnymi. Kobiety pomimo awantury z 27-latkiem, zaparkowały pojazd niedaleko dworca i udały się pociągiem na zabawę, która została przerwana informacją o podpalonym pojeździe.

Z uwagi na podejrzenie, że sprawcą może być były parter kobiety, policjanci postanowili zatrzymać 27-latka. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do stawianych mu zarzutów za kierowanie gróźb karalnych pozbawienia życia oraz uszkodzenia mienia. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że zdenerwował się i w złości podpalił samochód. Jednakże w wyniku podpalenia pojazdu, zaparkowany obok inny pojazd również uległ zniszczeniu.

Mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.