Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Uwaga! W środę policyjna akcja „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Piesi to najmniej chronieni uczestnicy ruchu drogowego i niejednokrotnie stają się ofiarami tragicznych wypadków. Jutro (7.02) policjanci przeprowadzą działania „NURD” ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zdjęcie ilustracyjne © Dziennik.pl

Akcja ma na celu dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych. Jest ona ukierunkowana na zapobieganie i zwalczanie zachowań powodujących główne zagrożenie względem pieszych w ruchu drogowym.

- W ramach działań funkcjonariusze będą zwracać uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie będą się przyglądali, czy piesi nie łamią zasad przepisów ruchu drogowego - informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.