Logo Legnica24h.pl
Reklama

Dzień Pamięci, czy dzień polityków?

Dzień pamięci ofiar ludobójstwa, dzień lokalnych polityków czy może partii politycznych? I znów trudno nie zadać sobie takiego pytania i nie zanucić szlagieru do słów E. Schlechtera: "niech mówią głupia o mnie, a mnie jest żal"

Pan Władysław Kosiniak - Kamysz © JK

Dzień pamięci ofiar ludobójstwa, dzień lokalnych polityków czy może  partii politycznych? I znów trudno nie zadać sobie takiego pytania i nie zanucić dawnego szlagieru do słów Emanuela Schlechtera (nomen omen urodzonego we Lwowie):  "niech mówią  głupia o mnie,  a mnie jest żal...." , że ten niedzielny, lipcowy dzień który mógł być prawdziwym upamiętnieniem potworności zbrodni na Kresach Wschodnich,  nie obył się bez akcentów aktualnie prowadzonej wojenki polityków i użycia starszych, pokaleczonych doświadczeniami ludzi do załatwienia bieżących potrzeb,  "a  mnie jest żal", a mnie jest wstyd Panowie.

Zobacz także

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Antek
Antek11 lipca 2017 o 19:56
Święta prawda. Zatraca się sens tego dnia kiedy wszyscy politycy się lansują.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.