Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Bezpłatne szkolenia ZUS dla firm

Tydzień Przedsiębiorcy w legnickim oddziale ZUS odbędzie się w dniach 11-15 września. Poza bezpłatnymi szkoleniami przedsiębiorcy będą mogli spotykać się bezpośrednio z ekspertami ZUS.

© materiał prasowy

Na szkolenia zapraszane są wszystkie osoby prowadzące firmy oraz te, które dopiero planują rozpoczęcie własnego biznesu. W jednym miejscu będzie można skorzystać z konsultacji zarówno ekspertów ZUS, jak i innych instytucji, z którymi każdy właściciel firmy ma styczność. 

Do współpracy w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy zaproszono specjalistów z Powiatowego Urzędu Pracy i Urzędu Skarbowego. W programie uwzględniony jest także Panel Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, w ramach którego będzie mowa o formach prowadzenia działalności ze szczególnym uwzględnieniem działalności gospodarczej osoby fizycznej oraz zasadach prowadzenia ewidencji księgowych. 

Będzie także mowa m.in. o zmianach w opłacaniu składek w 2018 r. Od 1 stycznia przyszłego roku każdy przedsiębiorca będzie miał indywidualny numer rachunku do opłacania składek. Jak otrzymać swój numer rachunku bankowego – o tym opowiedzą eksperci ZUS. 

Wśród innych tematów znajdą się np. dotyczące: elektronicznych zwolnień lekarskich i zasad rozliczania zasiłków chorobowych, zasad delegowania pracowników do pracy w krajach Unii Europejskiej oraz oferta dla osób, które dopiero zdecydowały się założyć biznes - Pakiet nowego przedsiębiorcy. 

Szczegóły wydarzeń Tygodnia Przedsiębiorcy i informacje o zapisach można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce Wydarzenia i szkolenia. 

Program w załączeniu na www.legnica.eu

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.