Logo Legnica24h.pl
Reklama

Znany w Legnicy pedagog i trener usłyszał zarzuty o charakterze pedofilskim

Zarzuty o charakterze pedofilskim, w tym zarzut czynności seksualnej wobec osoby poniżej 15 roku życia usłyszał pedagog i trener 55-letni Piotr K. Sąd w Legnicy na wniosek prokuratora aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu do 15 lat więzienia.

© Materiały prasowe / PAP / Marcin Bielecki

Prokurator rejonowy w Legnicy Radosław Wyrębiak poinformował PAP w poniedziałek, że do zatrzymania podejrzanego doszło w piątek. Natomiast w sobotę Sąd Rejonowy w Legnicy przychylił się do prokuratorskiego wniosku i tymczasowo aresztował na trzy miesiące 55-letniego Piotra K.

Nie chcę mówić o szczegółach, aby chronić osoby pokrzywdzone, które otrzymały pomoc psychologiczną. Jednym z trzech zarzutów, które usłyszał Piotr K. jest obok posiadania pornografii dziecięcej także zarzut czynności seksualnych wobec osoby poniżej 15 roku życia” - powiedział prokurator.

Śledczy dodał, że podejrzanemu grozi od 3 do 15 lat więzienia.

Prokurator potwierdził, że Piotr K. to znany w mieście pedagog i trener, odznaczony odznaką „Zasłużony dla Legnicy”.(PAP)

Roman Skiba

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.