Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Znamy zimowy plan przygotowań Miedzi

Mecz z Koroną Kielce (22 grudnia, sobota, godz. 15.30) zakończy zmagania Miedzi w pierwszej części sezonu LOTTO Ekstraklasy. Znamy już plan przygotowań naszej drużyny do rundy wiosennej oraz pierwszych sparingowych rywali!

© Materiały prasowe / B. Hamanowicz

Po meczu z Koroną Kielce piłkarze i trenerzy Miedzi rozjadą się do domów na Święta Bożego Narodzenia. Sztab szkoleniowy przewidział dla zawodników dwa tygodnie wolnego, choć to nie oznacza wcale lenistwa – piłkarze otrzymają na ten czas indywidualne rozpiski treningowe do zrealizowania.

Do treningów wrócą 8 stycznia, a dzień później czekają ich badania medyczne i wydolnościowe. 14 stycznia drużyna wyleci na zgrupowanie do Turcji (rejon Alanyi), które potrwa do 1 lutego. W tym czasie Miedź rozegra 5 sparingów. Dwa z nich są już potwierdzone – 22 stycznia Miedź zagra z zespołem Czerno More Warna (bułgarska ekstraklasa), a 31 stycznia z Czornomorcem Odessa (ukraińska ekstraklasa). Pozostałych 3 rywali poznamy wkrótce.

Przypominamy, że rundę wiosenną LOTTO Ekstraklasy nasza drużyna zainauguruje w Legnicy już 8 lutego o godz. 18.00 meczem z Jagiellonią Białystok.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.