Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Znamy plan przygotowań Miedzi do nowego sezonu

W poniedziałek 4 czerwca piłkarze i sztab trenerski Miedzi udali się na urlopy. Przygotowania do nowego sezonu drużyna rozpocznie 20 czerwca. W planie jest zgrupowanie w Opalenicy i pięć sparingów.

© Anna Cybulska

Miedź do treningów wróci 20 czerwca, a później piłkarzy czekają badania medyczne i wydolnościowe. W dniach 25 czerwca – 1 lipca drużyna wyjedzie na zgrupowanie do Opalenicy. W planie jest też pięć sparingów.

 

Plan sparingów Miedzi:

27 czerwca: rywal w trakcie ustalania;

30 czerwca: sparing z Wartą Poznań;

7 lipca: rywal w trakcie ustalania;

11 lipca: sparing z FC Hradec Kralove;

14 lipca: sparing z Rakowem Częstochowa.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.