Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zmiany w kalendarzu sparingowym Miedzi

Miedź Legnica nie rozegra meczu sparingowego z zespołem Hradec Kralove, który miał odbyć się 11 lipca w Legnicy.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

Mecz został odwołany na prośbę zespołu z Czech. Sparing Miedzi Legnica z Hradec Kralove został odwołany w związku ze zmianami jakie zaszły w sztabie szkoleniowym czeskiego zespołu. Drużyna Hradca po zmianie trenera, zmieniła również plan przygotowań.

Również mecz kontrolny z Rakowem odbędzie się w innym terminie niż planowano. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w sobotę 14 lipca. Sparing Miedź Legnica – Raków Częstochowa został przesunięty na dzień wcześniej na godz. 10:30. Mecz odbędzie się w Brzegu i będzie zamknięty dla publiczności w związku z remontem obiektu, na którym będzie rozgrywany.

 

ZMIANY SPARINGOWE:

11.07.2018 r. Miedź Legnica – Hradec Kralove – odwołany.

13.07.2018 r. Miedź Legnica – Raków Częstochowa, godz. 10:30, Brzeg.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.