Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Zmiany w Hufcu ZHP w Legnicy; w środę spotkanie informacyjne

Pełnomocnicy Komendy Chorągwi d/s Hufca ZHP w Legnicy hm. Sławomir Waś i phm. Anna Drożdż serdecznie zapraszają rodziców zuchów i harcerzy na spotkanie informacyjne o zmianach w Hufcu i w drużynach.

© Wikimedia Commons / Krzysztof Franek

Organ tymczasowy d/s Hufca ZHP w Legnicy informuje, że "Komenda Hufca wybrana na Zjeździe Nadzwyczajnym 13 lutego br. została 2 marca br. zawieszona przez Komendę Chorągwi Dolnośląskiej ZHP, a następnie każdy z członków zawieszonej komendy złożył 6 marca br. rezygnację z pełnionej funkcji". "Jeden z poprzednich komendantów Hufca został 4 marca br. zawieszony w prawach członka ZHP do czasu zapadnięcia orzeczenia Sądu Harcerskiego Chorągwi w jego sprawie. Wiąże się to z zakazem wypowiadania się w sprawach ZHP oraz noszenia munduru" - dodaje.

Pełnomocnicy Komendy Chorągwi d/s Hufca ZHP w Legnicy hm. Sławomir Waś i phm. Anna Drożdż serdecznie zapraszają rodziców zuchów i harcerzy na spotkanie informacyjne o zmianach w Hufcu i w drużynach. Spotkanie odbędzie się w środę, 10 marca o godz. 16.00 w siedzibie Hufca przy ul. Zielonej 13of. Telefon kontaktowy w sprawie spotkania to 691-063-558.

Spotkanie odbędzie się z udziałem przedstawiciela władz Chorągwi Dolnośląskiej ZHP oraz nowej drużynowej 4 Artystycznej Drużyny Harcerskiej "Driady" (na zdjęciu) – harcerki orlej Aleksandry Kozubal, która już w sobotę 13 marca br. o godz. 15.00 poprowadzi w Hufcu zbiórkę drużyny otwartą także na nowe osoby i harcerzy z innych jednostek z udziałem gościa specjalnego.

Hufiec ZHP w Legnicy na Facebooku: https://www.facebook.com/zhpwlegnicy

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.