Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zmiana ruchu na Marynarskiej i Asnyka

W nocy z piątku na sobotę (17/18 października) zamknięta zostanie dla ruchu połowa jezdni na ulicach Marynarskiej i Asnyka na odcinku od Chojnowskiej do Złotoryjskiej. Samochody będą jeździły jednokierunkowo drugą połową ulicy.

Fot. UM Legnica /materiał prasowy © UM Legnica / materiał prasowy

Przypomnimy, że w październiku rozpoczęły się prace na odcinku ul. Marynarskiej od Chojnowskiej do SP 9. Wyrównano krawężniki przy jezdniach. Teraz roboty obejmą zerwanie starej nawierzchni i ułożenie nowej na obu ulicach. 

Przebudowę Marynarskiej i Asnyka wykonuje firma Berger Bau Polska, która wygrała przetarg. Poinformowała ona okolicznych mieszkańców o utrudnieniach.

W ramach przebudowy całego ciągu ulic, która usprawni ruch między ul. Chojnowską w kierunku zbiorczej drogi południowej, obecnie dobiegają końca prace na ul. Rataja. W przebudowie znajduje się również ulica Oświęcimska.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.