Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

ZHP zaprasza na zbiórki i warsztaty. Jest termin obozu w Zaborówcu!

W najbliższy weekend odbędą się kolejne zbiórki jednostek Hufca ZHP w Legnicy, na które harcerze serdecznie zapraszają.

© Wikimedia Commons / Krzysztof Franek

Sobota w siedzibie Hufca przy ul. Zielonej 13 (oficyna) rozpocznie się o godz. 11.00 od "Majsterki z baziami". To warsztaty manualne dla zuchów i wszystkich chętnych dzieci w wieku 6-10 lat oraz ich rodziców.

Zajęcia są nieodpłatne. Przygotowały je druhny z Sowiogórskiego Kręgu Instruktorskiego z dużą praktyką harcerską i zuchową oraz pracy w przedszkolach i szkołach. Potrwają do 13.00. Materiały zapewnia ZHP. Zapisy: legnica@zhp.pl ; 691-063-558.

O godzinie 15.00 pod nową nazwą "Pryzmat" spotyka się w sobotę Artystyczna Drużyna Harcerska. Nowa drużynowa Aleksandra Kozubal zapowiada ciekawą zbiórkę i zaprasza na nią swoje harcerki, a także kandydatki i kandydatów na harcerzy, bowiem drużyna postanowiła zostać jednostką koedukacyjną.

Natomiast w niedzielę, ale już nie w Hufcu tylko w terenie, odbędzie się zbiórka 90 Drużyny Wędrowniczej "GROM". Gdzie i o której? Tego można się dowiedzieć wyłącznie kontaktując się z drużynowym Maksymilianem Wenkiem. Dane kontaktowe na załączonym plakacie. Przy okazji można się dowiedzieć co oznacza skrót MTO!

Wiadomo też, kiedy zuchy i harcerze pojadą do Zaborówca. Turnus na bazie pozostającej pod zarządem legnickich instruktorów ZHP rozpocznie się 2 lipca, a zakończy 17 lipca 2021 r. Warto już dziś zapisać w kalendarzu 15 dni letniego obozowania.

Więcej informacji po weekendzie na stronie: https://www.facebook.com/LegnicaZHP.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.