Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zespół Polish Fiction dołączył do artystów na Juwenaliach!

Zespół Polish Fiction to grupa, której do tej pory nie prezentowaliśmy, a która dołączyła do legnickich Juwenaliów. Zagra w drugi dzień koncertów, czyli 19 maja (sobota).

© materiał prasowy PWSZ im. Witelona

Polish Fiction został założony w 2003 roku w Chojnowie i gra muzykę punk rockową, lecz w ich twórczości usłyszeć też można reggae, nową fale i nawet hard rock. Te klimaty będzie można poczuć podczas ich koncertu na Juwenaliach!

W 2010 roku nagrali płytę "Początek i ...". Z kolei w 2015 roku zajęli drugie miejsce na Hardcore Festiwal. W 2016 wygrali 3 Otwarty Złotoryjski Maraton Muzyki Rockowej, w którym główną nagrodą było nagranie płyty. W tym samym roku ich utwór "Niegrzeczna" znalazł się na międzynarodowej składance "The voice of street" wśród 60 utworów z całego świata.

W 2018 nagrali płytę Polish Fiction "Stan Umysłu". Tego samego roku ukazało się dwupłytowe koncertowe wydanie Izerbejdżan Punk Eko Fest, na którym znalazły się ich dwa utwory.

Mają na swoim koncie koncerty z kapelami z Polski i zagranicy m.in. Dezerter, Farben lehre, Zmaza, Leniwiec, The Bill, Zwłoki, Okm, 747, Para Wino, WC, GaGA Zielone żabki, Bachor, Karcer, Sajgon, Wsk Punk, Stress, Uliczny Opryszek, Apteka, Skandakan, Moskwa, SPi, Bez Dance, Degradace, STK, itd.

 

Członkowie zespołu:

Darek Czarnecki - wokal i gitara

Zdzisław Teklik – gitara

Mateusz Sieniek - perkusja i wokal

"Balti” Łukasz Małota - bass i wokal.

 

Podczas Juwenaliów 2018 w legnickiej Uczelni oprócz gwiazd wystąpią także zespoły suportowe, które umilą czas przed głównymi koncertami. Zapraszamy także na ich występy. Wystąpią: Bonhart, Metalion, Łukasz Kindel oraz Polish Fiction.

Wszystkie zespoły, które wystąpią przed gwiazdami pochodzą z naszego regionu - Strzelina, Legnicy, Chojnowa oraz Wrocławia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.