Logo Legnica24h.pl
Reklama

Zdrowa Legnica na sportowo i rodzinnie

Miniony weekend w Legnicy upłynął pod znakiem kampanii „Zdrowie to u nas rodzinne” i projektu „Dwie godziny dla rodziny”. Organizatorem jest Urząd Miasta, koordynatorem Gabriela Jednorał, a sponsorem KGHM Polska Miedź S.A.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W sobotę z młodszymi i starszymi adeptami sztuki walki odbyło się spotkanie „Karate – samoobrona dla małego i dużego”. Zajęcia przeprowadzili członkowie legnickiego Klubu Sztuk Walki SHODAN pod wodzą senseja Jerzego Łabińskiego.

Oprócz intensywnej rozgrzewki i podstawowych ciosów, na sam koniec organizatorzy zaproponowali każdemu z uczestnikowi zadanie – złamanie na pół drewnianej deseczki ciosem z jednej ręki. Emocji było wiele, a duma rozpierała każdego, komu to się udało.

– Czułem się jak prawdziwy karateka z filmów o ninja, było super – powiedział dwunastoletni Maciek.

W niedzielę dzieciaki wraz ze swoimi rodzicami mogli spędzić dwie godziny, trenując koszykówkę w hali na ul. Sejmowej z Tomaszem Muraszko, zawodnikiem Klubu Sportowego Sparta.

Była nauka rzutów do kosza, dwutaktu i trików sportowych. Jednak przede wszystkim najwięcej było zabawy i radości ze spędzonego wspólnie czasu.

To było bardzo intensywne spotkanie, nawet dla dorosłych – powiedział pan Paweł, który przyszedł na spotkanie z córką. – Musiałem nieźle się nabiegać, jutro pewnie będą zakwasy, ale radość mojej córki wszystko wynagrodzi.

Zobacz harmonogram kolejnych spotkań

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.