Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zawieszone zajęcia dydaktyczne w PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy informuje, że zgodnie z zarządzeniem Rektora z 11 marca, od 12 marca do 29 marca, zawieszone zostały wszystkie zajęcia oraz wydarzenia prowadzone na terenie Uczelni.

© Paweł Sasiela

W PWSZ zawieszone zostały wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz wydarzenia kulturalne, sportowe i naukowe prowadzone na terenie Uczelni. Wstrzymano także wszystkie zagraniczne wyjazdy służbowe pracowników Uczelni oraz wyjazdy zagraniczne i krajowe studentów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.