Logo Legnica24h.pl
Reklama

Żałoba narodowa. Zmiany terminów imprez

W związku z żałobą narodową po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego, obowiązującą od dzisiaj do godziny 19.00 w sobotę, uległy zmianie terminy niektórych imprez.

© Paweł Sasiela

Zapowiadany na 15 i 16 lutego w Galerii Piastów casting do konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019, odbędzie się w piątek, 22 lutego.

Z kolei termin Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego w hotelu Qubus został zmieniony na 1 marca.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.