Logo Legnica24h.pl
Reklama

Zabójstwo w Brunowie pod Lubinem; nie żyje 44-letni mężczyzna

Do postrzelenia ze skutkiem śmiertelnym miało dojść w czwartek ok. 2 w nocy w miejscowości Brunów pod Lubinem. O zdarzeniu poinformowały lokalne media.

© Materiały prasowe / PAP / Albert Zawada

Przedstawicielka prokuratury potwierdziła, że śmierć poniósł 44-letni mężczyzna, ale na razie nie informuje o wynikach śledztwa.

Do tragicznego w skutkach postrzelenia doszło w nocy w Brunowie - niewielkiej wsi położonej kilkanaście kilometrów na zachód od Lubina. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Legnicy Liliana Łukasiewicz potwierdziła, że rzeczywiście takie zdarzenie miało miejsce.

"Miało ono charakter postrzelenia ze skutkiem śmiertelnym z broni palnej mężczyzny w wieku 44 lat przez mężczyznę w wieku lat 19" - powiedziała PAP Liliana Łukasiewicz.

Prokuratorka zaznaczyła, że na razie nie może podać szczegółów ze względu na dobro śledztwa. Mężczyzna został zatrzymany. Śledczy będą teraz okoliczności zdarzenia.(PAP)

Michał Torz

mt/ agz/

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.