Logo Legnica24h.pl
Reklama
Logo Legnica24h.pl
© pixabay.com

Udostępnij:

X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej i Księży

Sport i rekreacja

17 lutego w Sulikowie odbędą się X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej i Księży.

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Duszpasterstwo Sportowców organizują X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej i Księży Diecezji Legnickiej. Turniej rozpocznie się Mszą świętą sprawowaną w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulikowie o godz. 9:00. 

Zawodnicy będą rozgrywali mecze w następujących grupach wiekowych: szkoła ponadgimnazjalna, gimnazjum i szkoła podstawowa. Tradycyjnie, organizatorzy do rywalizacji zapraszają księży i osoby dorosłe zaangażowane w liturgię. Turniej będzie rozgrywany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Każdy uczestnik powinien posiadać rakietkę do gry oraz obuwie sportowe halowe.

Zgłoszenia należy kierować na adres poczty elektronicznej: ministrant@diecezja.legnica.pl lub telefonicznie na numer 793021676. Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 lutego 2018 r. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, rodzaj szkoły i parafię.

Uczestnicy podczas turnieju powinni posiadać aktualne legitymacje ministranckie i szkolne, na podstawie, których zostanie potwierdzone zgłoszenie udziału. Organizatorzy proszą, aby podczas turnieju uczestnikom towarzyszyli dorośli opiekunowie.

sala sportowa przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Sulikowie
Wyznacz trasę
 
17 lutego 9:00
 
sala sportowa przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Sulikowie

Więcej wiadomości

Reklama
Czy Miedź Legnica wywalczy awans do Ekstraklasy?
Tak (87%)
Nie (13%)
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.