Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wystartował Zielono-niebiesko-czerwony Mikołaj

Wzorem lat poprzednich Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica rozpoczął zbiórkę słodyczy, zabawek, akcesoriów sportowych na paczki świąteczne dla dzieciaków i swoich podopiecznych z legnickiego Zakaczawia.

© Materiały prasowe / KIBICE RAZEM Miedź Legnica

Do akcji dołączyło kilku partnerów, u których można zostawiać dary. Są to :

  • Fitness Piekary
  • Sky Fitness 24
  • Fitness Centrum 48 Legnica Piekary
  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Legnica - TPD
  • Miedź Legnica
  • OLD School Boxing GYM - Legnica
  • Kibice Razem Miedź Legnica

Jeżeli ktoś chce dołączyć do naszych zbiórek zapraszamy do kontaktu. Podjedziemy z plakatami i wytłumaczymy jak ją najlepiej zorganizować – informuje ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica.

Akcja rozpoczęła się 12 listopada i potrwa równy miesiąc, do 12 grudnia.

Liczymy na wasze wsparcie, tak jak przy naszej poprzedniej zbiórce. Bądźcie z nami, bo warto. Pomagając sprawiacie, że świateczny klimat będzie mógł zagościć również w rodzinach, w których nie zawsze jest to możliwe – dodają organizatorzy.

Inne zainteresowane firmy i instytucje pożytku publicznego również mogą przeprowadzić zbiórkę.

Wystarczy, że dacie nam znać, to podrzucimy wam plakaty i wytłumaczymy co dalej. Potrzebny będzie jakiś pojemnik, karton i kawałek widocznego miejsca w waszej pracy – wyjaśnia ośrodek.

Kontakt do Ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.