Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wyróżnienie dla Legnicy za sport masowy

Legnica została sklasyfikowana na drugim miejscu w kategorii do 100 tys. mieszkańców w XXIV edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2018, rozgrywanego w ramach X Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W naszym mieście w 123 imprezach sportowo-rekreacyjnych wzięło udział ponad 12.600 osób.

W dniach od 26 maja do 1 czerwca 2018 roku obchodzony był Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. W jego ramach odbył się w całej w całej Polsce Sportowy Turniej Miast i Gmin - największa tego typu masowa impreza w kraju i Europie pod hasłem Sport łączy pokolenia. W naszym mieście w 123 imprezach sportowych i rekreacyjnych wzięło udział ponad 12.600 osób.

Za zajęcie drugiego miejsca Legnica otrzymała 5 tys. zł na sfinansowanie zakupu sprzętu sportowego dla legnickich dzieci i młodzieży.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.