Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wyprawka szkolna z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica

Akcja "Wyprawka szkolna 2017" za nami! W tym roku głównie dzięki hojności sponsorów oraz darczyńców organizatorom udało się wyposażyć w przybory szkolne 26 dzieciaków głównie z legnickiego Zakaczawia.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Wśród obdarowanych znaleźli się również młodzi kibice Miedzianki, którzy aktywnie uczestniczą w życiu Ośrodka. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciele legnickiego Carrefoura, który trzeba przyznać bardzo mocno włączył się w akcję. Market, który znajduje się na Osiedlu Piekary otrzymał wyróżnienie z rąk prezesa legnickiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci - Kazimierza Pleśniaka - statuetkę "Pomocna dłoń"!

Z zaproszenia skorzystało również 4 piłkarzy Miedzianki Paweł Kapsa, Tomislav Bożić, Tomasz Żyliński oraz Gracjan Jaroch, którzy po wręczeniu dzieciakom wyprawek chętnie pozowali do wspólnych zdjęć oraz rozdawali wszystkim autografy. Na koniec każdy mógł spróbować swoich sił czy to grając z nimi w grę FIFA, czy choćby w piłkarzyki.

Organizatorzy dziękują w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu swoich podopiecznych. Dziękują wszystkim osobom, które nie przeszły obojętnie wobec akcji. Pamiętajcie, to dzięki Wam te dzieciaki będą mogły godnie rozpocząć kolejny rok szkolny.

Już w przyszłym tygodniu Kibice Razem Miedź Legnica ruszają z kolejną zbiórką. Tym razem będzie ona dotyczyła legnickiego schroniska dla zwierząt. Więcej szczegółów już niebawem.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.