Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wyciągnij na aukcji pomocną dłoń do niepełnosprawnych

W piątek, 9 listopada o godz.18.00 w Hotelu Qubus rozpocznie się aukcja charytatywna zorganizowana przez legnickie Stowarzyszenie „Pomocne Dłonie” na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.

© materiał prasowy

Na uczestników wydarzenie czekają grafiki, akwarele, obrazy, ceramika, a nawet bożonarodzeniowe ozdoby. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rehabilitację podopiecznych stowarzyszenia, które organizuje wyjazdy i warsztaty rehabilitacyjne oraz instruktażowe, udziela też pomocy rzeczowej i finansowej rodzinom osób niepełnosprawnych.

Na aukcji wylicytować będzie można m.in. dzieła legnickich artystów - Grzegorza Fijałkowskiego, Marii Rogali i Zofii Fabjańskiej, a także ceramikę bolesławiecką, ozdoby choinkowe z firmy Vitbis oraz inne wartościowe przedmioty, przekazane przez darczyńców.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.