Logo Legnica24h.pl
Reklama

Wybierz, gdzie chcesz mieć kolejne stacje Legnickiego Roweru Miejskiego

Już 1 kwietnia rusza nowy sezon Legnickiego Roweru Miejskiego, a wraz z nim trzy nowe stacje oraz dodatkowe 24 jednoślady. Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pomoże podjąć ostateczną decyzję, co do ich lokalizacji.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Wybieramy trzy spośród pięciu propozycji: Poznańska/Słubicka, Wrocławska (cmentarz), Chojnowska/Krótka, Złotoryjska/Asnyka, Piłsudskiego/Karkonoska. Głosujemy do 12 marca na stronie : https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/21/50

Już dziś zapowiadamy też ciekawe wydarzenie. Z rowerów miejskich będzie można skorzystać przedpremierowo 31 marca, podczas przejazdu rowerzystów ulicami miasta. Start o godzinie 11:00 ze skateparku przy al. Orła Białego. O tej imprezie napiszemy szerzej w późniejszym terminie.

Legnicki Rower Miejski cieszy się coraz większym powodzeniem wśród legniczan i nie tylko.  W minionym roku, mimo że  można było z niego korzystać dopiero od lipca, legniczanie wypożyczali rowery aż 44 tysiące razy. To więcej niż łącznie w dwóch poprzednich sezonach!

Przypomnijmy, że w ub.r.  LRM  powrócił w nowej, rozszerzonej formule. Od lipca można było wypożyczyć 98 rowerów na 11 stacjach. W sierpniu uruchomiona została nowa stacja, Centrum Handlowe Auchan Legnica, a liczba standardowych rowerów wzrosła o 10 sztuk. Dodano też 2 rowery familijne typu cargo. W sumie w Legnicy można było korzystać z 12 stacji i 110 rowerów. W tym roku będzie 15 stacji i 134 rowery.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.