Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wsiądź na rower i pomóż czworonożnym przyjaciołom

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na charytatywny „wyścig” rowerowy, czyli I Legnicką Szprychę, która startuje już w najbliższą sobotę. Celem akcji jest wsparcie czworonogów z legnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Do wyboru są trzy dystanse: 5, 15 i 30 km. Kilometry możemy pokonać na rowerze stacjonarnym, miejskim, lub własnym od soboty 23 do 31 maja. Zapisy mailowo: ci@osir.legnica.eu od 20 maja 2020 r.

Opłata startowa to minimum 15 zł (jako darowizna pieniężna na konto Urzędu Miasta w Legnicy nr 40 1240 1473 1111 0000 2521 2040) koniecznie z dopiskiem „wpłata na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy”. Każdy uczestnik otrzyma imienny numer startowy. Za ukończenie rajdu pamiątkowy medal Finiszera. Więcej o wydarzeniu na: https://www.facebook.com/events/899169363882872/

To kolejna akcja legnickiego OSiR-u połączona z pomaganiem. W poprzedniej I Legnickiej Gonitwie Domowej wspierano Wojewódzki Szpital Specjalistyczny.

"Wykorzystajmy jak najlepiej naszą pozytywną, sportową energię, która nam wszystkim jest teraz wyjątkowo potrzebna, zwłaszcza w tak szlachetnym celu" - podkreśla Marek Drapikowski z legnickiego OSiR-u.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.