Logo Legnica24h.pl
Reklama

Wsiadł za kierownicę pomimo cofniętych uprawnień

Policjanci z legnickiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który wyruszył w drogę pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

zdjęcie ilustracyjne © Policja

12 lutego br. funkcjonariusze na ulicy Hutników w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW. Kierujący podczas kontroli oświadczył, że nie ma prawa jazdy.

- 28-letni legniczanin wsiadł za kierownicę pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień. Mężczyzna stracił je, po tym jak przekroczył dozwoloną liczbę 24 punktów karnych - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Mężczyźnie grozi nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Czy Miedź Legnica wywalczy awans do Ekstraklasy?
Tak (87%)
Nie (13%)
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.