Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Podczas rutynowej kontroli drogowej, pasażer samochodu zaczął nerwowo się zachowywać. Okazało się, że posiada przy sobie woreczek z marihuaną.

Zdjęcie ilustracyjne © Paweł Sasiela

5 lutego br., około godziny 19:20 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy na ulicy Kwiatowej w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego peugeota.

Podczas interwencji funkcjonariusze zwrócili uwagę na pasażera siedzącego na przednim siedzeniu, który zaczął nerwowo się zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić mężczyznę, czy nie posiada przy sobie środków odurzających. Już po chwili okazało się, że ich przeczucia były trafne. 33-latek z kieszeni spodni wyciągnął kilka działek marihuany. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert.

Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających w warunkach recydywy, za co grozi mu kara nawet do 4,5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.