Logo Legnica24h.pl
Reklama

WOŚP: wyznaj miłość na plakacie

Na platformie allegro można już licytować wiele ciekawych rzeczy, z których dochód zostanie przekazany na WOŚP. Także Urząd Miasta wystawił swoją aukcję. Do wygrania jest możliwość wyznania miłości na walentynkowym plakacie.

Fot. UM Legnica/ materiał prasowy © UM Legnica /materiał prasowy

Osoba, która wygra licytację, będzie mogła wyznać na walentynki swojej ukochanej miłość na plakatach, które zawisną na przystankach autobusowych w mieście. 

Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta pomoże napisać życzenia, stworzy projekt graficzny plakatu, wydrukuje i rozwiesi je na wiatach przystankowych. Plakatowe wyznanie miłości zdobić będzie przystanki od 1 do 14 lutego 2018 roku. 

Cena wywoławcza walentynkowego plakatu to 50 zł. Aukcja dostępna jest na stronie: http://aukcje.wosp.org.pl/wyznaj-milosc-na-walentynkowym-plakacie-miejskim-i5911009

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.