Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

WOŚP: Voucher na publikację artykułu wylicytowany!

Za nami finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! My również dołożyliśmy swoją cegiełkę wspólnie z innymi mediami. Na aukcję wystawiliśmy specjalny voucher, który został wylicytowany za 470 zł!

Fot. laikart.pl © laikart.pl

Voucher „Legnickie media grają razem” to wspólna inicjatywa legnickich mediów w składzie legnica24h.pl, laikart.pl, lca.pl i e-legnickie.pl. Voucher daje zwycięzcy licytacji wyjątkową możliwość napisania dowolnego artykułu i umieszczenia go we wszystkich wymienionych mediach! 

Licytacja o voucher była zacięta. Jednak ostatecznie za kwotę 470 złotych powędrował do Pani Aleksandry, która pragnie przeznaczyć go na promocje swojego gabinetu podologicznego. Gratulujemy! 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Wojtek
Wojtek15 stycznia 2018 o 14:04
Fajna akcja
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.