Logo Legnica24h.pl
Reklama

[WOŚP] Łowimy24.pl - sklep w dla miłośników wędkarstwa. Skorzystaj z okazjonalnych rabatów!

Łowimy24.pl to jeden z największych sklepów wędkarskich w Legnicy prowadzący sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Dla naszych czytelników sklep wprowadził promocję - 7 proc. rabatu dla klientów, którzy pokażą przy kasie ten artykuł!

© Materiały prasowe / LCK

Łowimy24.pl to jeden z największych sklepów wędkarskich w Legnicy prowadzący sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Dla naszych czytelników sklep wprowadził ekstra promocję - 7 proc. rabatu dla klientów, którzy pokażą przy kasie ten artykuł!

Sklep wędkarski Łowimy24.pl przy ul. Lwowskiej 2 prowadzi sprzedaż stacjonarną od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 oraz w soboty w godz. 10.00 -14.00, a także całodobową sprzedaż internetową (z możliwością odbioru towaru nawet po godzinach pracy stacjonarnego sklepu).

Łowimy24.pl kusi klientów nie tylko bardzo szerokim wyborem asortymentów, lecz również profesjonalną obsługą klienta. Fachowym doradztwem, dla profesjonalistów i amatorów, zajmuje się właściciel sklepu - od 37 lat oddany pasjonat wędkarstwa.

"Wędkarstwo w tej chwili to nie sposób na pozyskiwanie pożywienia, lecz przede wszystkim pomysł na spędzanie wolnego czasu w kontakcie z przyrodą. Jest także wędkarstwo sportowe działające wg zasady "złów i wypuść". Naturalnie dla niektórych to także sposób na życie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy sprzęt do wędkarstwa gruntowego method feeder, feeder klasyczny i karpiarstwa" - mówi Marcin Sokołowski, właściciel sklepu.

Wędkarstwo to też ekologiczne działania, dbanie o przyrodę, ryby czy nauka dzieci i młodzieży jak nie szkodzić przyrodzie.

"Obecnie na większości łowisk jest wymagane odpowiednie wyposażenie wędkarza, tak aby jak najbardziej dbać na naszych przyjaciół, czyli  ryby.  Na wyposażeniu powinny znajdować się np. odpowiedniej wielkości podbierak dostosowany do wielkości ryb znajdujących się w łowisku, odkażacz dla ryb czy kołyska lub mata z bokami. Coraz więcej łowisk wymaga również stosowania haków bezzadziorowych dla łatwiejszego wypięcia ryby po złowieniu. Największą nagrodą dla nas jest patrzeć, jak nasza złowiona ryba odpływa w dobrej kondycji i możemy zobaczymy się z nią za kilka lat" - mówi Marcin Sokołowski.

W ofercie sprzedaży znaleźć produkty takich marek jak: Preston, CC Moore,  Cresta, Gamakatsu, Spro, Meus, Delphin, Okuma, Feeder baits, Osmo , Solbaits, sonubaits, Werax, Ngt, Mikado, Carptarget, Mivardi, Cukk, Ringers, Harison Vardis, Zfish, Neco, Cresta, Strategy, Undercarp, Ctec, Aller aqua, Maros, Method mania.

"Tutaj też dbamy o ekologię. Na przykład sprzedajemy pellety wędkarskie na wagę bez cząstkowych opakowań, niezawierające ołowiu kamienne ciężarki wędkarskie czy koszyki zanętowe" - dodaje właściciel sklepu.

Sklep prowadzi sprzedaż ratalną oraz oferuje bony podarunkowe.

Łowimy24.pl organizuje także jedne z największych zawodów wędkarstwa gruntowego w regionie legnickim - Method Challenge Cup Legnica 2022, w których wzięło udział kilkudziesięciu miłośników wędkarstwa.

Promocja: Rabat w wysokości 7 proc. na wszystkie zakupy w sklepie Łowimy24.pl dla naszych czytelników. Aby skorzystać z promocji należy pokazać przy zakupie artykuł [np. na telefonie].

Artykuł został opublikowany w ramach voucheru "Legnickie media grają wspólnie z WOŚP", który firma Łowimy24.pl zlicytowała podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy. Voucher ufundowały wspólnie redakcje: e-legnickie, tulegnica.pl, legnica24h.pl, 24legnica.pl, Gazeta Legnicka, Gazeta Tygodnik24 oraz Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

manu
manu30 sierpnia 2022 o 20:41
"Wędkarstwo jest najbardziej okrutnym, pozbawionym uczuć i najgłupszym pseudo sportem' - George Byron *** yt.com - 7 godzin snu - wielka orkiestra fałszywej pomocy
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.