Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

WOŚP: aukcje Allegro LCK

Wielkimi krokami zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Legnica, wspólnie z całą Polską, zagra w drużynie serc już 31 stycznia. Początek transmisji na żywo od godziny 17 na kanale Legnickiego Centrum Kultury.

© Materiały prasowe / LCK

Podczas streamu zaprezentowane będą ciekawe gadżety, które licytować można na Allegro - aukcje są dostępne pod adresem www.allegro.pl/uzytkownik/lckart.

Na tegoroczną aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski, przekazał grafikę Grzegorza Fijałkowskiego (to twórca rozmiłowany w architekturze dawnej Legnicy, od lat realizujący cykl poświęcony rodzinnemu miastu) oraz świeżo wydaną tekę grafik artysty. Niewątpliwe atrakcje czekają też na fanów sportu - do zdobycia będą podarowana przez Prezydenta Krzakowskiego oryginalna meczowa koszulka Piotra Zielińskiego z Napoli z tego sezonu.

Miłośnicy najpopularniejszego ze sportów licytować mogą futbolowe gadżety takie jak oficjalny trykot Miedzi Legnica i piłka (oba fanty z autografami aktualnych zawodników naszej drużyny). Wśród innych najciekawszych fantów podarowanych na WOŚP wyróżnić należy między innymi obrazy - wyjątkowe dzieła od Michaela Grangera (ten francuski artysta znany między innymi ze współpracy z Jean-Michelem Jarre′em w 2009 roku podczas Satyrykonu zrealizował na miejskim lotnisku performance malowania... czołgiem), Jarosława Jaśnikowskiego (pochodzący z Legnicy najbardziej znany twórca polskiego steampunku w malarstwie corocznie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a jego obrazy licytowane są za rekordowe kwoty) czy Aleksandry Kondrackiej (autorki szaty graficznej muzycznego magazynu "Strefa de...press′zyn" wydawanego przez Legnickie Centrum Kultury).

Ponownie na aukcję wraca pacynka, której nieżyjący już legnicki muzyk Stanisław "Stasiasty" Delimata używał podczas przedstawień swojego teatrzyku lalek! W ubiegłym roku w trakcie rockowego koncertu odbywającego się z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy publiczność wspólnymi siłami (za imponującą sumę 1666 złotych) wylicytowała tę kukiełkę, po czym... zwróciła ją organizatorom, aby szczęśliwa zabawka mogła wracać na aukcje w kolejnych latach i przynosić jeszcze więcej dobra.

Świetnym prezentem - dla siebie oraz najbliższych - będą też przeróżne vouchery: od indywidualnej praktyki jogi dla dzieci i nauki piłki nożnej w Football Academy, przez wejściówki na półkolonie w szkole pływania Kraken, po możliwość zjedzenia pysznego obiadu i deseru, zorganizowania profesjonalnej sesji zdjęciowej, przejażdżki luksusowym autem, a nawet... publikacji swojego artykułu w lokalnych portalach oraz gazetach! Polecamy!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z licytacjami oraz do wzięcia udziału w tej charytatywnej zabawie!

Grają z WOŚP: Miasto Legnica, sztaby - Organizacja Harcerska Pro Mundi oraz Hufiec ZHP Legnica im. Janusza Korczaka, instytucje miejskiej, a także lokalni przedsiębiorcy i partnerzy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.