Logo Legnica24h.pl
Reklama

Wojciech Łobodziński na feriach z Miedzią Legnica

Dzisiaj odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach ferii z Miedzią Legnica w przestrzeni Play City w Galerii Piastów. Na najmłodszych kibiców czeka nie lada gratka - gośćmi specjalnymi będą Wojciech Łobodziński i Przemysław Porębski.

© Kornelia Szymańska

Od ligowej wiosny Wojciech Łobodziński pełni w klubie nową rolę. Nie będzie już występował w pierwszym zespole, ale za to zajmie się szkoleniem młodzieży oraz będzie wspierał na boisku zespół rezerw w rywalizacji o punkty w trzeciej lidze. Tak więc popularny "Łobo" wciąż bedzie cieszył legnickich fanów swoimi rajdami na boisku.

Dzisiaj nadarza się okazja na spotkanie z dotychczasowym kapitanem Miedzi. Będzie można przybić piątkę, zrobić wspólne zdjęcie i podziękować mu za lata gry w legnickim zespole. Być może uda się też namówić go na krótki mecz na mini boisku w Play City. Oprócz „Łobo” w Galerii Piastów będzie inny piłkarz z rezerw Miedzi, Przemysław Porębski. Nie zabraknie także trenerów z Akademii, którzy udzielą rad, w jaki sposób najlepiej zacząć przygodę z piłką nożną. Kto przyjdzie do Play City, będzie mógł otrzymać klubowy gadżet. Spotkanie w godz. 13.00 - 15.00.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.