Logo Legnica24h.pl
Reklama

Wiosenne zmiany w centrum

Zmienia się wygląd legnickiego Rynku. Trwa montaż stylizowanych osłonek na stalowe donice z klonami kulistymi.

© UM Legnica

- Nowe osłonki zamontowano już na pierzei zachodniej obok Poczty Polskiej. Obecnie trwają prace na pierzei wschodniej – mówi Henryka Zdziech, ogrodnik miejski.

Przypomnijmy, że w minionym roku ustawiona została jedna pilotażowa skrzynia. Pomysł spodobał się mieszkańcom, więc obecnie wszystkie klony kuliste otrzymują nowe osłony. Łącznie pojawią się 23 skrzynie.

- Jest to jeden z elementów zaplanowanej zmiany wizerunku mebli miejskich i elementów małej architektury. Niebawem miejsce lokalizacji zmienią betonowe donice z bukszpanami kulistymi, ustawione na ul. Najświętszej Marii Panny i placu Wilsona. W ich miejsce planujemy wprowadzić barwne donice – w palecie od żółci do czerwieni z niewielkimi akcentami niebieskimi – dodaje Henryka Zdziech.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.