Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wielkie serce od legniczan dla Jurka Owsiaka

Około pół tysiąca, głównie młodych legniczan, utworzyło w środę (16 stycznia) na legnickim Rynku „żywe serce” dla Jurka Owsiaka.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Uczestnicy tego spotkania, zorganizowanego przez Małych Bohaterów, czyli wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 9 i Teamu Legnica, solidaryzowali się z Jurkiem Owsiakiem, twórcą Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Uczcili też pamięć zamordowanego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Młodzi ludzie z serduszkami WOŚP na piersiach wysłali do nieba światełko z latarek. Pisali listy do Jurka Owsiaka, dziękując mu za pociągnięcie tylu mionów ludzi do pomagania innym. Prosili, by nadal szefował Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Zobacz zdjęcia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.