Logo Legnica24h.pl
Reklama

Wielki charytatywny koncert dla Aleksandry Miktus

W piątek, 24 marca odbędzie się koncert charytatywny dla Oli Miktus. 25-latka od roku zmaga się ze stwardnieniem zanikowym bocznym. Przez wiele lat tańczyła w Zespole Pieśni i Tańca „Ziemia Legnicka”. Teraz wymaga kosztownej rehabilitacji.

Fot. dolfil.pl © dolfil.pl

Podczas piątkowej zabawy wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca "ZIEMIA LEGNICKA”, Zespół Pieśni i Tańca „LEGNICA”, Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca „KYCZERA”, Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Folkloru „FURMANI”. Wejściówki na koncert można dostać w Galerii Satyrykon Rynek 36, a także bezpośrednio przed wejściem na koncert.  

Wielki koncert odbędzie się w sali maneżowej Akademii Rycerskiej w piątek (24 marca) o godzinie 18, wejście od ulicy Partyzantów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.