Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Więcej osób może podróżować autobusami MPK

W najnowszym rozporządzeniu, które wprowadziło tzw. IV etap odmrażania gospodarki i życia społecznego, rząd poluzował limity pasażerów w transporcie zbiorowym.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W autobusach Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego sp. z o.o. w Legnicy od 1 czerwca można przewozić, w tym samym czasie, nie więcej osób, niż wynosi 50 proc. liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących, określonych w dokumentacji technicznej lub dokumentacji techniczno-ruchowej dla danego typu środka transportu lub pojazdu. Jednocześnie pozostawiając w środku transportu albo pojeździe co najmniej 50 proc. miejsc siedzących niezajętych.

W autobusach nadal obowiązują maski zasłaniające twarze. Wydzielone są strefy dla kierowców. Nadal nie można kupować biletów u kierowcy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.