Logo Legnica24h.pl
Reklama

Wernisaż wystawy Igora Kaczmarka

Legnicka Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Gumińskiego Wypożyczalnia dla Dorosłych Rynek 15 zaprasza na wernisaż wystawy Igora Kaczmarka.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

3.06.2024 r., godz. 17.00

Miejsce: Wypożyczalnia dla Dorosłych Runek 15

Wstęp na wernisaż tylko z zaproszeniami do odbioru w Bibliotece Rynek 15

Wystawa czynna od 3.06.2024 do 29.06.2024

Igor Kaczmarek to młody, utalentowany rysownik, grafik i malarz z Legnicy. Swoją codzienność poświęca tworzeniu, dopracowywaniu i wykańczaniu własnych dzieł. Prace Igora to przede wszystkim portrety, ale także tematyka całopostaciowa często przeniesiona w dział historyczny. Twórca ten głównie skupia się na impresji we współczesnym świecie. Wystawa jego 13 prac poświęcona jest wybitnym artystom malarzom, grafikom i rzeźbiarzom, które są osią czasu od renesansu do czasów współczesnych. Ważnym celem biblioteki jest dbanie o artystów lokalnych i  przekraczanie granic środowiskowych wydarzeń, aby umożliwić widoczność młodym twórcom w szerszym obiegu informacyjnym.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.