Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Weekendowe granie odwołane

Weekendowe spotkania drużyn Kobiet, CLJ U-17, CLJ U-15, LDJS i LDJM Miedzi Legnica zostały odwołane. Decyzję podjęto w związku z panującymi w Legnicy warunkami atmosferycznymi.

© legnica24h.pl

Nie zagra również m.in. druga drużyna Miedzi, która wystąpić miała w Głubczycach.

Wcześniej OZPN Legnica podjął decyzję o odwołaniu wszystkich weekendowych spotkań rozgrywanych pod egidą władz okręgowych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.