Logo Legnica24h.pl
Reklama

Wbiegł do salonu kosmetycznego i ukradł torebkę. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wbiegł do salonu kosmetycznego i ukradł jednej z klientek torebkę z zawartością portfela z pieniędzmi i dokumentami. Zatrzymany to 19-letni mieszkaniec Legnicy. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

© Materiały prasowe / KPP Jawor

"12 października około godz. 10:00 jaworscy policjanci otrzymali informację, iż w jednym z salonów kosmetycznych w Jaworze doszło do kradzieży" - informuje oficer prasowy KPP w Jaworze asp.szt. Ewa Kluczyńska.

Na miejsce został skierowany patrol.

"Mundurowi rozmawiając z pokrzywdzoną ustalili, że sprawca wykorzystał jej chwilową nieuwagę i ukradł torebkę z zawartością portfela, dokumentów oraz kart bankomatowych. Straty zostały wycenione na łączną kwotę 900 zł" - zaznacza policjantka.

Policjanci wydziału kryminalnego zabezpieczyli monitoring z pobliskiej kawiarni, który zarejestrował wizerunek złodzieja i już kilka dni po kradzieży namierzyli sprawcę. Okazał się  nim 19-letni mieszkaniec Legnicy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jaworskiej jednostki.

"19-latek przyznał się do ogłoszonego mu zarzutu. W wyjaśnieniach tłumaczył, że po dokonanej kradzieży z torebki z portfela wyjął 450 zł i resztę rzeczy wyrzucił do poblisko kosza na śmieci" - dodaje Kluczyńska.

Mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.