Logo Legnica24h.pl
Reklama

Warsztaty graffiti z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica i TPD

Już dziś (6.04) rozpoczynają się w ośrodku KIBICE RAZEM MIEDŹ LEGNICA warsztaty plastyczne „Malowania graffiti”.

© materiał prasowy

W ramach tych zajęć młodzi kibice Miedzi będą poznawali tajniki sztuki ulicy oraz będą mogli spróbować swoich sił w malowaniu opraw meczowych, które następnie będą zaprezentowane na legnickim stadionie. Zajęcia będą się odbywały 2 razy w tygodniu od kwietnia do czerwca. Wszystko to w ramach programu "100 inicjatyw na 100-lecie TPD” oraz w ramach współpracy na linii ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica, Legnicka Fabryka Ultrasów, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Legnica, Fundacja PEPCO. 

Dla 15 najbardziej aktywnych uczestników warsztatów w wieku od 10 do 14 lat czeka świetna nagroda. Będzie to wakacyjny wyjazd do Sercka pod Warszawą na 10-dniową kolonię! Aby wziąć udział w walce o darmowe wakacje należy : 

- spełniać wymogi wiekowe (10 – 14 lat) 

- aktywnie uczestniczyć w prowadzonych zajęciach 

Aby zapisać się do uczestnictwa w programie należy zgłosić się do ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica od poniedziałku do piątku w godzinach 13:30 – 17:30. Więcej szczegółów uzyskają Państwo u bezpośrednio u koordynatora ośrodka Pani Aliny Tarnawskiej pod nr tel. 507-624-534

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

R tyr Exeterem
R tyr Exeterem3 października 2022 o 16:40
Different
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.