Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Wacław Szetelnicki pyta o legnickie baseny

Przewodniczący Rady Miejskiej w Legnicy złożył skierowane do prezydenta Krzakowskiego zapytanie w sprawie stanu technicznego basenu oraz prac związanych z remontem obiektu wchodzącego w skład Zespołu Szkół Budowlanych przy ul. Grabskiego.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Wacław Szetelnicki prosi o udzielenie informacji czy w najbliższym czasie planowany jest remont obiektu, a także, w przypadku gdy remont basenu nie jest przewidziany, o wskazanie przyczyn dla których basen nie został zaliczony do przeprowadzenia prac naprawczych i modernizacyjnych.

- Czy znacie Państwo jakiekolwiek stutysięczne miasto w Polsce, które nie posiadając ani jednego krytego, całorocznego i ogólnodostępnego basenu dla wszystkich mieszkańców, pozwala sobie na to by wsród trzech przyszkolnych pływalni, jedna pozostawała zamknięta na cztery spusty przez prawie cały rok? Kiedy dowiemy się czy basen w Zespole Szkół Budowlanych zostanie wreszcie zmodernizowany i ponownie otwarty? Czy prezydent Legnicy udzieli mieszkańcom, w imieniu których przygotowałem interpelację, konkretnej odpowiedzi - jaką przyszłość zaplanował dla tego obiektu? Za chwilę rozpocznie się lato i legniczanie wybiorą jeziora, zalewy i otwarte obiekty pływackie w okolicy, ale za trzy miesiące sezon plenerowy się skończy. Czy po wakacjach, przez pozostałych 9 miesięcy nasi mieszkańcy znów będą zmuszeni wyjeżdżać do Jawora i Chojnowa żeby sobie popływać, bo pozostałe dwa szkolne baseny wszystkich przecież nie pomieszczą? - pyta za pośrednictwem mediów społecznościowych Wacław Szetelnicki.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Legniczanin
Legniczanin7 czerwca 2017 o 09:04
Oj mocne pytanie i bardzo niewygodne, tak trzymać !!!
Lubię to! 1
jędrek
jędrek7 czerwca 2017 o 00:56
Właśnie dlatego powinna być wprowadzona dwukadencyjność. U włodarzy którzy rządzą już którąś kadencję z rzędu brakuje tej dynamiki i świeżości jak u tych, którzy dopiero obejmują stery.
Lubię to! 2
Marek
Marek6 czerwca 2017 o 21:51
Trzeba władzę bombardować trudnymi pytaniami. Tak trzymać panie Wacławie.
Lubię to! 2
Krzysztof
Krzysztof6 czerwca 2017 o 21:42
Zapraszamy do Jawora
Lubię to! 4
Adam
Adam6 czerwca 2017 o 21:34
Ja już od lat korzystam z jaworskiego basenu bo jest blisko. Przydałoby się wreszcie coś porządnego w Legnicy, gdzie można swobodnie popływać.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.