Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

W sobotę 35. urodziny 710 DW KEDYW

710 Drużyna Wędrownicza KEDYW im. Gen. Stefana Grota Roweckiego oraz Pełnomocnicy Komendy Chorągwi Dolnośląskiej ZHP d/s Hufca ZHP w Legnicy serdecznie zapraszają na obchody 35. rocznicy powstania drużyny.

© Materiały prasowe / Hufiec ZHP Legnica

Uroczystości rozpoczną się w sobotę 8 maja o godzinie 12.00 Mszą Świętą w kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela w Legnicy. Wezmą w nich udział obecni i dawni członkowie drużyny, rodzice, przyjaciele, harcerze z innych jednostek. Mile widziane są proporce i sztandary.

Podczas uroczystości druh podharcmistrz Artur Torbiński odbierze z rąk harcmistrza Sławomira Wasia Honorową Odznakę "Zasłużony dla Chorągwi Dolnośląskiej ZHP". Odznaka nosi numer S-93 i została przyznana Rozkazem L5/2021 z 30.04.2021 r. przez Komendantkę Chorągwi Dolnośląskiej ZHP hm. Dorotę Kołakowską.

Po Mszy Św. i krótkim spotkaniu przy  tortach na terenie parafii, w Lasku Złotoryjskim odbędzie się piknik rodzinny, który zakończy rozpalenie uroczystej harcerskiej watry (ogniska). Nie zabraknie także śpiewanek.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.