Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W PWSZ im. Witelona w Legnicy uczą się migać !

Biuro Karier PWSZ im. Witelona w Legnicy we współpracy z Polskim Związkiem Głuchych Oddział Dolnośląski – Koło Terenowe w Legnicy zapraszają na szkolenia z zakresu komunikowania się z osobami niesłyszącymi lub niedosłyszącymi.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

27 i 30 listopada bieżącego roku odbędzie się czwarta edycja tych zajęć. Efektem tych działań będzie przeszkolenie kolejnej grupy studentów w zakresie komunikowania się z osobami niesłyszącymi i niedosłyszącymi oraz pogłębienie wiedzy i umiejętności osób niesłyszących w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, co może przydać się w codziennym życiu. 

Natomiast w grudniu odbędzie się piata edycja tych zajęć. Szkolenie będzie podzielone na dwa spotkania. 7 grudnia 2017 roku podczas zajęć zaprezentowane zostaną zagadnienia pt. Podstawy komunikowania się z osobami niesłyszącymi lub niedosłyszących. Natomiast 13 grudnia odbędą się zajęcia dotyczące podstaw języka migowego. 

Zajęcia odbywać się będą w budynku C sala 103 A w godzinach 10:00 – 13:00. Prowadzącymi spotkania będą biegły tłumacz języka migowego (T2) Elżbieta Badiuk oraz doradca zawodowy, pedagog Anna Nowakowska-Goldman.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy, których można dokonać w Biurze Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w budynku bud. C, pok. 216, telefonicznie 76 72 32 329, 76 72 32 322, lub pisząć na adres e-mail: bk@pwsz.legnica.edu.pl

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.