Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

W piątek finał projektu Ale Murale. Zobacz co namalowała młodzież

Galeria Sztuki oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego zapraszają w piątek na finał projektu Ale Murale, realizowanego w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Początek godz. 16.30, plac Katedralny 1.

© Materiały prasowe / Galeria Sztuki w Legnicy

Podczas tego wydarzenia obejrzymy m.in. wystawę zdjęć z realizacji projektu, dokumentującego dolnośląskie murale, wykonane przez jego uczestników.

Ale Murale jest projektem realizowanym przez Galerię Sztuki oraz II LO. W jego ramach uczestnicy odkrywali legnickie i nie tylko legnickie murale. Były panele poświęcone street artowi (tzw. sztuka uliczna) i inne. Zwieńczeniem akcji było zaprojektowanie i wykonanie muralu, który stworzyli uczniowie II LO. Efekty tej pracy zostaną zaprezentowane w piątek podczas wernisażu.

Wernisaż wystawy i DJ set by Józ Kow w Galerii Sztuki (pl. Katedralny 1), 18 października w piątek o godzinie 16.00.

Projekt Ale murale jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.