Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W parku Miejskim ktoś ukradł zdrój uliczny

Złodzieje ukradli w parku Miejskim zdrój uliczny, czyli popularne poidełko, które służyło do gaszenia pragnienia. Straty, jakie ponieśliśmy, to ponad 34 tys. zł.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Poidełko było zamontowane przy al. Orła Białego naprzeciwko placu zabaw. Wydział infrastruktury komunalnej Urzędu Miasta poinformował o kradzieży policję i wystąpił do ubezpieczyciela o odszkodowanie.

Przypomnijmy, że trzy poidełka przy al. Orła Białego zostały zamontowane podczas przebudowy tego traktu. Obecnie pozostały dwa - na początku alei i przy szachownicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.