Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W Legnicy powstanie batalion Wojsk Obrony Terytorialnej

W budynkach dawnego Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego przy ul. Wrocławskiej 211, swoją siedzibę będzie miał batalion Wojsk Obrony Terytorialnej.

Zdjęcie ilustracyjne © pixabay.com

Na najbliższą sesję Rady Miejskiej prezydent Legnicy kieruje projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie darowizny na rzecz Skarbu Państwa nieruchomości będącej własnością miasta. Jej przeznaczeniem będzie siedziba jednostki WOT.

Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy:

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.