Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Uwaga upały. Apel Straży Miejskiej

Straż Miejska przypomina, że nadmierne przebywanie na słońcu może doprowadzić do osłabienia i odwodnienia organizmu. Chrońmy głowy, oczy, pijmy dużą ilość wody. Nie przegrzewajmy swoich organizmów.

© Pixabay

W związku z upałami, z którymi mamy do czynienia w ostatnim czasie, powinniśmy pamiętać o swoim i innych bezpieczeństwie. Najbardziej narażone są dzieci, osoby starsze i chore. Nie bądźmy obojętni, gdy zauważymy osobę leżącą na ławce, trawniku. Taka osoba może potrzebować pomocy, poinformujmy o tym Pogotowie Ratunkowe, Straż Miejską, Policję.

Pamiętajmy, że nasza obojętność może kosztować nawet życie. Nie powinniśmy zapominać także o swoich zwierzętach, zapewnijmy im schronienie przed słońcem i dostęp do świeżej wody. Pod żadnym pozorem nie zostawiajmy ich nawet na chwilę w zamkniętych samochodach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.