Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Urząd Skarbowy w Legnicy laureatem konkursu BCC „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Trzy dolnośląskie urzędy skarbowe zostały laureatami konkursu BCC „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". Są to Urząd Skarbowy w Legnicy, Urząd Skarbowy w Miliczu oraz Urząd Skarbowy w Jaworze.

© Materiały prasowe / PAP

64 urzędy skarbowe wyróżnione zostały w 18. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", organizowanym przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową (KAS). Przedsiębiorcy w całym kraju oceniali jakość obsługi podatnika w  urzędzie, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. W tym roku gala finałowa konkursu odbyła się online 18 lutego 2021 r.

Głównym celem konkursu było rozwijanie współpracy pomiędzy KAS a przedsiębiorcami. Tym samym stał się płaszczyzną wymiany informacji na temat zasad funkcjonowania administracji i biznesu, praw i  obowiązków obu stron, a także doświadczeń jakie mamy we wzajemnych kontaktach.

Wyróżnione urzędy skarbowe przez najbliższy rok mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".  Z uwagi na pandemię koronawirusa, zmieniła się formuła konkursu. Ankiety konkursowe były wypełniane wyłącznie w formie elektronicznej.

Wśród nagrodzonych znalazły się trzy urzędy skarbowe z województwa dolnośląskiego: Urząd Skarbowy w Legnicy, Urząd Skarbowy w Miliczu oraz Urząd Skarbowy w Jaworze.

Coroczne wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, a tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.