Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Urząd Miasta od poniedziałku otwarty

Od 1 czerwca legniczanie będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w Urzędzie Miasta, korzystając z obsługi na parterze z wejściem od ul. św. Piotra. Magistrat będzie przyjmował jednocześnie jedną osobę na każde stanowisko obsługi.

© Paweł Sasiela

Wizyty klientów będą prowadzone w Biurze Obsługi Klienta. Udostępniona zostanie też kasa. Wciąż będzie możliwość skorzystania z skrzynek/urn podawczych, funkcjonujących wcześniej przy wejściu głównym do budynku Ratusza.

Sprawy urzędowe będzie mogło jednocześnie załatwiać tylu mieszkańców, ile działa stanowisk obsługi. Określa to Rozporządzenie Rady Ministrów z 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

W razie potrzeby pracownicy pozostałych wydziałów będą spotykać się z klientami na parterze w Biurze Obsługi Klienta, w odpowiednio zabezpieczonych i wyposażonych w środki odkażające oraz rękawiczki pomieszczeniach.

Otwarcie magistratu jest reakcją na odmrażanie kolejnych obostrzeń związanych z pandemią.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.