Logo Legnica24h.pl
Reklama

UMWD: Zawieszamy przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy

Zawieszamy przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy oraz szkoleń realizowanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego - poinformował w piątek Michał Nowakowski, rzecznik prasowy marszałka województwa dolnośląskiego.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W związku z sytuacją zagrożenia koronawirusem, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze, Legnicy, Wałbrzychu i we Wrocławiu, w trosce o zdrowie klientów i pracowników tych jednostek, zawieszają przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy oraz szkoleń realizowanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego – czytamy w komunikacie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Egzaminy i szkolenia zostają wstrzymane od 16 do 25 marca 2020 r.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym podjęta została również decyzja o zawieszeniu organizowania egzaminów ADR w dniach 13-27 marca 2020 r.

Zaplanowane w wyżej wymienionym okresie egzaminy odbędą się w innych terminach, które będą uzgadniane niezwłocznie po ustaniu zagrożenia – zaznaczył Michał Nowakowski w komunikacie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.