Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ulica Sikorskiego do przebudowy

Z powodu złych warunków technicznych (utrata nośności) zamknięta została dla ruchu ul. Sikorskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Sudecką do skrzyżowania z ul. Koskowicką.

Fot. UM Legnica/ materiał prasowy © materiał prasowy

- Przejazd samochodów tym odcinkiem powoduje powstawanie dziur w jezdni – wyjaśnia Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich. – To jest niebezpieczne. Dlatego odcinek ten został zamknięty. Kierowców prosimy o stosowanie się do oznakowanych objazdów.

Ulica Sikorskiego została zbudowana w latach 80. minionego wieku. Na obecnie wyłączonym odcinku ruchu wymaga przebudowy – wymiany i wzmocnienia podbudowy, a także nawierzchni.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Przemek
Przemek13 sierpnia o 06:59
A jak długo jeszcze ten odcinek będzie zamknięty? Bo już trochę ta sytuacja trwa. Co robi dyrektor Szymkowiak i ZDM, by to zmienić?
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.